Alumiiniumi survevalu

Alumiiniumi survevalu vormid vajavad unikaalset tasakaalu tugevuse ja termilise väsimuse vastupanu vahel. Swiss Steel Group pakub valumaterjale, mille loomisel on mõeldud kõigile valudefektide tekkemehhanismidele. Lisaks tagavad meie ettevõttesisesed kuumtöötlemisvõimalused nende tippklassi kuumtöödeldud tööriistateraste optimaalsed omadused.   

Kõige nõudlikumate rakenduste jaoks on pakkuda järgmised lahendused:

  • Thermodur 2344 Magnum (H13 ESR) kujutab endast ideaalset tasakaalu tugevuse ja termopragunemise kindlusest ning see sobib kasutamiseks enamikus survevalumasinates.  
  • Thermodur E38K on mõeldud mehaanilise mõranemisega seotud probleemide lahendamiseks. E38K-l on kõrgeim löögisitkus ning seda tasub kaaluda suurte läbilõigete puhul, kus võib esineda mehaaniline pragunemine.  
  • Thermodur 2367 Superclean eesmärk on olla vastupidav termilisele väsimisele,  mis kaasneb termopragunemisega.  Kui toodetakse kosmeetilisi detaile või detaile, mis ei talu termopragunemist, siis 2367 Superclean on üks  variantidest.
     

Kõik meie materjalid on sertifitseeritud vastavalt hetkel kehtivatele Põhja-Ameerika survevalu liidu, Ford AMTD ja GM Powertrain spetifikatsioonidele.