Energiatööstus

Maailmamajandus on pidevas kasvamises ning uued majanduslikud jõud võistlevad pidevalt uute ressursside nimel. Samal ajal on üha keerulisem leida uusi energiaallikaid.
Seetõttu on Swiss Steel Group välja töötanud eriterase lahendused, mis on mõeldud kasutamiseks keerulistes tingimustes. Need terased vastavad kõrgeimatele tugevuse, kulumiskindluse, temperatuuripüsivuse, korrosioonikindluse ja ohutuse nõuetele.

Nafta- ja gaasitööstuses on meie katta lai tegevusvaldkond nii sisemaal kui avamerel ning nii traditsiooniliste kui alternatiivsete energiaallikate juures. Me toetame tõhusat energiatootmist ja ressursside ammutamist oma kõrgtehnoloogiliste toodetega, näiteks tõkestusklapid, mittemagnetilised puurihülsid, naftapuuraugu pumba plokid ning erikujulised traadid õliliivade süsteemides. Meie tooteid kasutatakse ka ventiilide, pumpade, juhtseadmete, mõõteriistade ja filtrite tootmisel ning ka valmiskoostude keevitamisel.

Tänu laiale tootevalikule ja sertifikaatidele (ISO 9001, TÜV PED 97/23/CE, TÜV W0/TRD 100, Norsok MDS D47) suudame täita turul olevate klientide vajadusi. 

Kontakt:

Peakontor
Estonia, Tallinn, Armatuuri 3 / Betooni 26 a
Telefon: +372 651 7150
info-ee(at)swisssteelgroup.com

Sintija Stikāne
Tegevjuht
Tel.: +371 676 15244
s.stikane(at)swisssteelgroup.com
 

Tootegrupid:
Roostevaba, happekindel ja kuumuskindel teras
Masinaehitusteras
Kvaliteetne konstruktsiooni-teras
Kõrgsüsinikteras
Eritooted